Campagne: ‘Vrouw, laat je zien!’

Vrouwen krijgen te vaak en te veel commentaar. Op hun gedrag, op hun karakter, op hun kleding, op hun leefstijl. Het is wel genoeg!
Daarom lanceren wij de campagne ‘Vrouw, laat je zien’. Een fotocampagne zonder commentaar. Omdat je mag zijn wie jij wil zijn!
Doe je mee?

Doe mee! Laat je zien zoals jij dat wil!

Te zweverig, te kort, te gek, te mondig, te vrij……te vrouw???
Vrouwen krijgen vaak (te)veel commentaar.
Denk bijvoorbeeld aan Sanna Marin, de premier van Finland. Of aan the Iron Lady, Thatcher omdat ze te ijzig zou zijn.

Het is ook nooit goed.
Daarom willen wij een fotocampagne ontwerpen waarop vrouwen zichzelf presenteren zoals ZIJ dat willen. Zonder commentaar. Het mag een vrolijke, gekke, gestoorde, serieuze of anders-wat foto zijn.
Doe jij ook mee?

Zodra wij genoeg foto’s hebben plaatsen wij de foto’s hier op onze website en zullen dit overal waar maar kan laten zien. Omdat vrouwen gezien mogen worden zoals ze zelf willen zijn. Basta.

Stuur je foto  naar info@internationale-vrouwendag.nl en wij publiceren het voor je. Het wordt (uiteindelijk)ook gedeeld op onze socials, dus een linkje van jouw Instagram, Facebook  is dan wel zo handig.

 

laura vrouw laat je zien
vrouw laat je zien internationale vrouwendag (1)
vrouw laat je zien internationale vrouwendag (2)
vrouw laat je zien internationale vrouwendag (3)
vrouw laat je zien internationale vrouwendag (4)
vrouw laat je zien internationale vrouwendag (5)
vrouw laat je zien romy geysen internationale vrouwendag
vrouw laat je zien internationale vrouwendag