Internationale Vrouwendag voor Bedrijven
Internationale Vrouwendag ondersteunt bedrijven die werk willen maken van inclusie, sociale veiligheid, gelijkwaardigheid en een vrouwvriendelijke werkcultuur.
Met onze landelijke campagnes, contentformats en pakketten helpen wij organisaties om zichtbaar, betrokken en toekomstgericht te communiceren.t.
Waarom samenwerken met Internationale Vrouwendag
Samenwerken met Internationale Vrouwendag betekent dat jullie organisatie zichtbaar werk maakt van inclusie en diversiteit. Wij helpen bedrijven om een sterke en betekenisvolle invulling te geven aan interne campagnes rondom 8 maart, maar ook aan bredere thema’s zoals sociale veiligheid en bewustwording op de werkvloer.
Door medewerkers te betrekken bij landelijke initiatieven zoals #NietMijnRecht, ontstaat niet alleen meer betrokkenheid maar ook een cultuur waarin gelijkwaardigheid echt voelbaar wordt. Daarnaast versterkt samenwerking jullie positie als vrouwvriendelijke werkgever: iets waar steeds meer medewerkers en sollicitanten waarde aan hechten.
Tot slot ontvangen bedrijven professionele, kant-en-klare content en formats die direct inzetbaar zijn voor HR, communicatie en MVO. Zo wordt inclusie niet iets wat “erbij” komt, maar een zichtbaar en doorlopend onderdeel van jullie organisatie.
Wat bedrijven krijgen
interne campagnes voor 8 maart en Orange the World
contentformats die direct inzetbaar zijn (visuals, posts, verhalen)
landelijke zichtbaarheid via ons platform
partnervermelding en storytelling (betaalde content)
deelname aan sociale campagnes (#NietMijnRecht)
advies over vrouwvriendelijk werkgeverschap & interne veiligheid
materiaal dat HR, communicatie en MVO direct kunnen inzetten
Basis – €675
interne campagne visuals
basis toolkit vrouwenveiligheid
vermelding op ons platform
deelname #NietMijnRecht
Plus – €1.250
alles uit Basis
storytelling content (2 posts)
interne activaties
uitbreiding contentpakket
Premium – vanaf €2.500
alles uit Plus
uitgebreide storytelling (interview/feature)
interne 8 maart campagne
volledige ontzorging content
prominente zichtbaarheid in acties
Zichtbaarheid op ons landelijke platform (los aanbod)
Niet elke organisatie heeft behoefte aan een volledig pakket.
Daarom bieden we naast onze bedrijvenpakketten ook losse mogelijkheden voor zichtbaarheid op ons landelijke platform. Deze opties staan los van de pakketten en kunnen op elk moment apart worden ingezet.
Met deze losse opties kunnen bedrijven bijvoorbeeld:
een partnerverhaal of interview laten publiceren
een bedrijfsprofiel laten opnemen op het platform
bijdragen aan storytelling binnen onze campagnes
zichtbaar meedoen aan #NietMijnRecht
extra aandacht krijgen tijdens Orange the World
Deze vorm van samenwerking is ideaal voor organisaties die wél maatschappelijke betrokkenheid willen tonen, maar niet een volledig pakket nodig hebben.
Download het businessplan 2026
Ons businessplan geeft een helder overzicht van alle mogelijkheden voor samenwerking met Internationale Vrouwendag.
Bedrijven vinden hierin onder andere informatie over onze landelijke campagnes, de bedrijvenpakketten, voorbeelden van zichtbaarheid en de manier waarop wij organisaties ondersteunen bij inclusie, sociale veiligheid en interne 8-maartcampagnes.
Het document is compact, professioneel en direct toepasbaar voor HR, MVO en communicatie.
FAQ – Veelgestelde vragen van gemeenten
Is samenwerking alleen mogelijk rond 8 maart?
Nee. Bedrijven kunnen het hele jaar door aansluiten. Veel organisaties kiezen voor 8 maart maar campagnes zoals Orange the World en #NietMijnRecht lopen langere periodes.
Hebben we een pakket nodig om mee te doen?
Nee. Naast de pakketten zijn er ook losse samenwerkingsopties, zoals storytelling of een partnerverhaal. Bedrijven kunnen klein beginnen of maatwerk kiezen.
Kunnen we eigen campagnes of thema's meenemen??
Ja. Wij denken graag mee en kunnen bestaande initiatieven van HR, communicatie of MVO versterken met visuals, content en storytelling.
Zijn de prijzen van losse opties al vastgesteld?
Nee. De tarieven voor losse zichtbaarheid worden in overleg bepaald, afhankelijk van bereik, type content en campagneperiode. We bespreken dit graag persoonlijk.