Historie van Miss Beauty of Zeeland
In 2009 starte het allemaal als Queen of the BeNelux. In 2014 werd dit Miss Beauty of the Netherlands. Dit werd georganiseerd door Milou Verhoeks, Sanne Roffel en Amanda van der Meule. Hierbij was het doel beginnende missen en modellen een podium aanbieden om in de beautywereld terecht te komen. Dit jaar zal de tiende Miss beauty of Zeeland plaatsvinden 23 maart in theater de Mythe.
Wat houdt het traject in?
Het mooie aan het traject van Miss Beauty of Zeeland is de once up on a lifetime experience. Dit traject brengt hele bijzondere dingen met zich mee. Als vrouw zijnde is het erg belangrijk om elkaar te steunen, ook ervaar ik dit ontzettend in het traject. Samen beleven we een super mooie kans om Miss Beauty of Zeeland te worden. Je word meer zekerder van jezelf en durft je meer uit te spreken. Ik voel me echt een stuk krachtiger. Het is voor mij ook echt genieten om mezelf en alle andere medefinalisten te zien groeien in dit traject. Ik doe mee omdat, ik graag wil laten zien dat als je echt iets wilt je er voor moet gaan. Probeer je dromen werkelijkheid te maken en wees niet bang om iets nieuws te proberen. Door op mij te stemmen via de link helpt u mij een stapje dichterbij de titel Miss Beauty of Zeeland te komen.
(let op dit kost €1,25 per stem waarvan 20% naar het Linda Foundation gaat.)
Inzetten voor een goed doel
Ieder jaar zetten finalisten zich in voor het Linda Foundation. Deze stichting zet zich in voor gezinnen in armoede. Finalisten kunnen zich hier ook voor inzetten. Ieder
jaar halen alle provincies bij elkaar een prachtig bedrag op. Ook ik zet me in voor dit doel. ik probeer zo meer mensen hier bewust van te maken. Ook ik heb vroeger meegemaakt dat wij niet veel te besteden hadden. Dit is lastig als kind zijnde, omdat je soms niet altijd mee kon doen met trends en nieuwe kleding die in de mode was. Ook is het lastig om te zien wat voor stress dit geeft voor de ouder(s). Ik heb dit ook weleens ervaren dus vind ik dit een heel belangrijk goed doel. Wilt u mij helpen?
Dit kan op mijn Linda Foundation page.
Bent u nou ook benieuwd wie de titel Miss Beauty of Zeeland bemachtigd?
De finale zal plaatsvinden 23 maart 2024 in theater de Mythe Goes.